BALIKESİR GÖMEÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şafak TURAN'ın Karne Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şafak TURAN'ın Karne Günü Mesajı

Sayın Velilerimiz, Değerli Öğrenciler ve Kıymetli Meslektaşlarım,

2023-2024 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlamanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu yıl boyunca gösterdiğiniz çaba, özveri ve gayretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.

 

Sevgili Öğrenciler,

Bu yıl elde ettiğiniz başarılar, gelecekteki başarılarınızın habercisidir. Karnelerinizdeki notlar ne olursa olsun, asıl önemli olan öğrenme süreciniz ve bu süreçte kazandığınız değerlerdir. Her birinizi, gayretinizden dolayı tebrik ediyorum ve güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

Değerli Veliler,

Çocuklarımızın gelişiminde ve eğitiminde gösterdiğiniz destek ve ilgi için teşekkür ederim. Sizlerin desteğiyle öğrencilerimiz geleceğe daha güvenle hazırlanıyorlar. Tatil döneminde çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmenizi ve onların ilgi alanlarına yönelmelerine yardımcı olmanızı öneriyorum.

 

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım,

Öğrencilerimizin başarılarında en büyük pay sahiplerinden biri sizlersiniz. Yoğun ve yorucu bir dönemi geride bıraktık. Emekleriniz için hepinize teşekkür ediyor, iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

Hep birlikte daha güzel ve başarılı yarınlara ulaşmak dileğiyle...

 

Şafak TURAN 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Mithatpaşa Mah. Ocaklı Sok. No 1/B 10715 - 0 266 357 15 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.