BALIKESİR GÖMEÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet AKÖZ'ün Merkezi Sınav (LGS) mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet AKÖZ'ün Merkezi Sınav (LGS) mesajı

 

Bütün dünya ile eş zamanlı olarak mücadele ettiğimiz yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını ve ardından yaşadığımız salgın süreci, LGS kapsamındaki merkezi sınavla ilgili de bazı farklı adımların atılmasına sebep olmuştur. Ancak Millî Eğitim Bakanlığımızın öncülüğünde gerçekleştirilen tüm değişiklikler, öğrencilerimizin lehine olan, onların en ufak bir olumsuzluğu yaşamalarına imkân tanınmaması için atılmış adımlar olmuştur. Bu sebeple Okullarımız, 6 Haziran 2021 Pazar günü iki oturum ( 1. Oturum saat 09.30 ? 2. Oturum saat 11.30 ) şeklinde yapılacak olan sınavı en rahat şekilde tamamlamanız için hazır hale getirilmiştir. Sizlerin de sınav gününde maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat ederek bizlere yardımcı olmanızı bekliyoruz.

Günümüz teknoloji çağının gerisinde kalmayarak bilimde, sporda, kültürel ve sosyal aktivitelerde önemli kazanımlar elde ettiniz. Şimdi de bunları daha ileriye taşıyacak olan ortaöğretim hayatınıza adım atmak üzeresiniz. Sizlerle övünüyor, gurur duyuyor ve geleceğimize güvenle bakıyoruz. Yaptığınız sistemli ve özverili çalışmaların, sizi başarıya ve yeni ufuklara götüreceği Merkezi Sınavda (LGS) gönlümüz ve dualarımız sizlerle.

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar, sınavda görev alacak öğretmenlerimize ve tüm görevlilere kolaylıklar diliyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                    Mehmet AKÖZ

                                                                                                                                                                                                       Gömeç İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

04-06-202104-06-202104-06-202104-06-202104-06-2021

 

Hükümet Konağı Mithatpaşa Mah. Atatürk Cad. No76 / A 10715 - 0 266 357 15 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.